Zapiska kronikarska

newash

Pozwolę sobie na zapisanie wzmianki o wiekopomnej chwili albowiem nastał dziś dzień otwarcia kolejnego sezonu 3ch wielkich lig Quake’a 2.

PLQ2

Oby ze szczęśliwym numerem 13. W nowej formie. Z 12stoma zapisanymi klanami i z gwarancją emocji w naszych bratobójczych pojedynkach o prestiż i wieczne życie Q2.

Euroq2l

Z sufixem 16 i przełomowym podziałem na 3 dywizje.  Zapowiadająca równą walkę w każdym pojedynczym spotkaniu. Z klanami z całej Europy i reprezentacją USA.

EDL

W jubileuszowej 10tej odsłonie  z 99-oma zapisanymi graczami (!) z podziałem na 4ry dywizje ze świetnym rozmieszczeniem graczy. Z potworną wręcz dywizją nr 1 z takimi postaciami europejskiej sceny duelowej jak: Assasin, Covell, Damiah, David, DM, fiz, Gerdt, IsBjorn, Ivers, k1ra, OptiMus, Pogo, PURRI, wst czy norman. Także z niezwykle obfitą w gwiazdy dywizją 2gą, wspominając choćby naszych Cleaner’a, Ibogine, maq’a, SheFFa czy warriora.

Ladies and Gentlemen! Nadchodzący sezon zapowiada się mówiąc krótko REWELACYJNIE. Wszystkie serwery ligowe są świetnie przygotowane i podpięte pod GTV. Admini odwalają dobrą robotę a frekwencja dopisuje. Życzę HF z gry i ze spectowania mistrzów. Jednego i drugiego będzie nieprawdopodobnie dużo.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.