Wieści z frontu europejskiego.

dra

Organizatorzy EUROQ2L obwieścili światu nowe informacje. Po raz pierwszy w historii tego turnieju przewidziane są nagrody pieniężne dla wygranych i to w każdej dywizji. Innymi słowy, to nie ważne czy jesteście klanem 2go czy 3cio ligowym, macie szansę na dodatkowe euro w tym sezonie.

Po drugie, zmienia się mappool EURO. Jak pisałem wcześniej sytuacja na froncie europejskim jest dużo gorsza niż nad Wisłą i admini zostali zmuszeni do podjęcia odświeżających zmian. Nie martwcie się o dm1, dm2 czy dm3 – one są bezpieczne. Z pozostałych pięciu obowiązujących do tej pory map gracze wybiorą cztery. Tak. Jest możliwość odrzucenia Waszego znienawidzonego q2next1. Co więcej, równocześnie głosujemy nad customami. Z grupy map: q2dm4, q2rdm11, q2next2, q2ht, colour, unrdm1, sith_dm2, grom_dm3 wybrać musimy dwie. Innymi słowy mapa Shao/Izy ma szansę stać się obowiązującym standardem europejskim. Ha. To dopiero błyskawiczna kariera.

Aby zagłosować trzeba być zarejestrowanym na forum: http://q2scene.net/forum i napisać posta w tym temacie. Głosować może każdy, kto kiedykolwiek brał udział w ligach organizowanych przez serwisy planetquake, q2scene czy quake2.com.ru. Innymi słowy panowie – pokażmy jak jest nas wielu i zróbmy euro na miarę naszego wkładu w tę ligę.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.