UniCTF comes back!

newash

Niedobra to cecha odwlekać rzeczy, które są dla Ciebie najważniejsze. A tak właśnie jest ze mną i z postem o UniCTF. Nie wspominając momentu sprzed kilku miesięcy, kiedy rzuciłem projekt na blaty wielu portali, chcę Wam oficjalnie zakomunikować, że dzięki niezłomnej postawie Goata i Urbasa i pełnej wyrozumiałości i życzliwości Harvena, projekt nabrał drugiego, głębokiego oddechu. Stoi i czeka serwer z modem Lithium2, który umożliwia już rozgrywanie meczy; w dziale UniCTF na Fajnym Boardzie zaczyna się pojawiać coraz więcej konkretnych postów i odnawia się dyskusja jak kiedyś; Urbas z Goatem szlifują istniejące i ciosają w quarku kolejne mapy a co niedziele na kanale #unictf o 21:00 zbierają się ludzie by po losowaniu teamów pograć pierwsze regularne, historyczne mecze UniCTF! Każdy jest zaproszony!

Serwer:

PLANETQUAKE UNICTF:

78.46.41.13:27911

Mapy:
http://pliki.planetquake.pl/unictf-maps.rar
Mod CTF (niezbędny):
http://pliki.planetquake.pl/ctf.rar

STRONA UniCTF:
http://unictf.planetquake.pl

Mapy można również ściągać przy połączeniu z serwem (ale mówią ludzie, że czasem nie działa).

Jeśli pojawi się komunikat o innej wersji mapy to usuńcie ją z katalogów q2 i ściągnijcie na nowo z serwera (w najbliższym czasie będą pewnie aktualizacje tych map).

Poniżej ciekawsze wycinki z Fajnego Boardu z ostatniego czasu:

Goat:

Rozmawiałem z Harvenem, obiecał że wprowadzi UniCTF do tdma, w zwiazku z czym bedzie mozliwosc zmiany tdm->unictf za pomoca vota na cfg, a co za tym idzie – nie bedzie koniecznosci stawiania nowych serverow. Ale na to trzeba poczekac kilka miesiecy.
Server coolneta padl i cholera wie co z nim. W zwiazku z tym urbasek postawi server na planetquake na modzie lithium, ktory absolutnie nadaje sie do gry w unictf (mozna wylaczyc grapple), jedynie nie ma funkcji ligowych (ready, captain, lockteam i innych o ktore poprosilem harvena) wiec do samego testowania jest wystarczajacy. Caly czas beda dodawane nowe mapy, ktore bedzie mozna testowac az do polowy/konca wrzesnia.
Wtedy mam zamiar zorganizowac jakis niewielki turniej na kompletnym modzie, na wybranych, najbardziej grywalnych mapach, w ramach rozgrzewki przed nowym sezonem plq2.

Urbas:

ok postawilem testowo serwa na planetquake tam gdzie stoi ten opentdm tylko na porcie 27911
PLANETQUAKE UNICTF: 78.46.41.13:27911
sa tam aktualne mapy i textury nad ktorymi pracowalismy, stoi na modzie lithium, techy wlaczone, grapple wylaczone
na dzien dzisiejszy najbardziej grywalne i spoko sie wydaja 2 wersje przerobek dm1 czyli q2uctf1 i q2uctf4 oraz q2duel8ctf, furyctf, tltfctf. slabe sa: przerobka dm2, dm3, dm6

Urbas:

ja sie skupie teraz na dopracowaniu tych map co sa, natomiast goat chyba bedzie probowal jeszcze jakis przerobek bodajze dm5 i rdm1, zobaczymy co z tego wyjdzie

Urbas:

Mam prosbe do ludzi z ze stronek tych z kudwa zeby moze dali jakiegos newsa itd zeby zwiekszyc zainteresowanie i zeby ludzie troche pomogli w zakonczeniu tego projektu, przede wszystkim testerzy mile widziani ( czyli najprzyjemniejsza robota :D )

Got it Urb! Post ready!

Może wygospodaruje trochę czasu na stworzenie strony UniCTF na sq2. Może jakieś logo też uda się na prędko sklecić.


One Response to “UniCTF comes back!”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.