Skrót audycji dla niesubordynowanych.

newash

Wczoraj mieliśmy już siódmą (od tej audycji numerujemy kolejne) kłejkową środę w radio PLQ2. Oto mały skrót informacyjny:

Na początek trochę zwyczajowo, trochę aby mieć z głowy, a trochę z racji prestiżowego finału szeroka relacja z euroligi czyli głównie o finale div I, że był ponoć całkiem duży rape na tOkach, ale nie uwierzę, dopóki nie zobaczę, a dema już od paru dni wiszą na ds. Było też o półfinale między iafa a rebelsami (rebelsi w finale euroligi div II), którym pan Redaktor bił prawdziwe brawo. „Rebelsi z szansa na złotko!” Relacja dragunova na strornie rebelsow, na ktorej sypią się newsy czesto i gesto – polecam zaglądać http://www.rebelz.kgb.pl/

Był kawałek ostatniego rapera w Polsce czyli dza. Czy Darek da linka?

Były pozdrowienia dla pięknej żony Michaq’a – Madzi :]] Aby pozwoliła mu pograć jeszcze trochę w q2 http://nasza-klasa.pl/profile/25824993/gallery/7
przy czym michaq ma urodziny więc święto michaq’a sie zrobiło małe na radio. Podwójne gratulacje dla Michaq’a i jego Madzi ;}

I następne pozdrowienia od fasadina dla wielu, wielu jego kolegów! I dla wielu jeszcze innych kolegów;) Wielu kolegów ma fadsadin ;]

Wielki emocje panowały wczoraj na radio, kto będzie gościem? czy to kapusta?!

Dobre kawałki leciały, dobre. Pozytywna faza rozprzestrzeniała sie po całej Polsce.

Aż w końcu pojawił sie gość i to nie byle kto a sam n00kie – „człowiek, który zagina czasoprzestrzeń”. Zaproszenie z okazji wygranej w kolejnym turnieju jumpa organizowanym pod sztandarem q2scene.net przez APKISA. Oto link do turnieju, który był ponoć niesamowicie trudny. Bylo blisko snesacji, faworyt był na ostatnich pozycjach, ale jest po prostu tak, że z n00kie’m wygrać się nie da, po prostu nie da sie. Podsumowując – pozytywny wywiad najwyższej jakości.

Bylo o podsumowaniu 4.4 PLQ2, które napisał Pio. O 2vs2 w którym tOki przegrały dm3 z nDiv, ale także o dzisiejszym meczu BoD vs tOk. El Classico ponoć już dziś wieczorem. Mamy też drabinkę przegranych w 2vs2 (a to niespodzianka! ;)

No i co z tym 1.1? kiedy meczyk?, kiedy finał? pan redaktor będzie naciskał, zęby rozegrano go w tym tygodniu, przypomniał nagrody, nie byle jakie.

No i nowy gość, kto to, ach kto to??! a to Gruby z Goa z Gagarinem i kim tam jeszcze to trudno dociec. O czym to jaśnie oświeceni rozmawiali? No cóż.. trudno tu o rzetelny przekaz z tej rozmowy. Była to solidna dawka absurdu. Cytując dema – goa sterroryzowalo radio. Szykuje się mały wZLOT GOA nad bliżej nieokreślonym jeziorem, nad którym będą pić wiskey, łowić ryby i borować dziury. Tyle faktów;)

Po krótkim i niekontrolowanym już całkowicie przeglądzie portali q2 minęła 24ta i audycja sie zakończyła:)

Zabrakło jednego gościa. Kogo? „nie ma sensu roztrząsać” podsumował pan Redaktor włączając ostatniego muzycznego sampla :)

gj! do za tydzień.


One Response to “Skrót audycji dla niesubordynowanych.”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.