Q2CL już tuż tuż…

dra

Niedawno na łamach tegoż scenowego portalu miałem przyjemność informować o nowej inicjatywie – paneuropejskim ladderze Quake2. Od tego czasu pomysłodawcy (ja oraz Ceba – Litwin mieszkający w Szkocji) wykonaliśmy parę kroków mających na celu urzeczywistnienie naszego małego projektu. W zasadzie ustaliliśmy wszystko i czekaliśmy tylko na finalizację kodu ze strony osoby odpowiadającej za hosting. Z niekłamaną satysfakcją chciałbym poinformować, że HowHard podołał zadaniu.

Już na dniach ma pojawić się wersja testowa silnika laddera. Myślę, że w wariancie optymistycznym moglibyśmy otworzyć zapisy w przeciągu tygodnia. Planowany jest również ladder duelowy, jeżeli ktoś chce się tym zając od strony technicznej (zasady, mappool etc) to proszę o kontakt. Będę oczywiście informował na bieżąco i podawał wszelkie linki.

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest ladder bądź usłyszeli o tej inicjatywie po raz pierwszy, kilka słów wyjaśnień:

HouseOfQuake – główna strona hostująca ladder.

Pierwszy post – wyjaśniający czym jest ladder i jak to się je.

Radio – zapis rozmowy radiowej, którą przeprowadziłem z Darkiem nt. laddera. Gdzieś w środku empetrójki


2 Responses to “Q2CL już tuż tuż…”

  • dem Says:

    trzymam kciuki ze all wypali… mi wielokrotnie chodzilo cos podobnego po glowie, ale nie bylem swiadom ze to juz ma fachowa nazwe – ladder ;]]]

    powodzenia z projektem bo bedzie mial wielki wziecie…!

  • newash Says:

    HouseOfQuake przeobraziło się od ostatniego razu, kiedy zaglądałem tam, a było to przy organizowaniu ligi Rocket Arena. Jest bardzo profesjonalna. Dobra robota dra, i – jeśli już system będzie odpalony – Ladder może mieć spore wzięcie i z pomocą Careema i jego postach na esreality q2 w europie i ameryce uzyska ładny buzz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.