Podsumowanko niedzieli ;<

newash

Szału nie ma.

Kilka słów o Barażach:

Sng w/o

Relacja z Euroq2l:

Maq w/o

Streszczenie audycji:

gagarin i gruby w/o

Poza tym:

Fianł Pucharu Polski na najwyższym światowym poziomie. tOki ciągle nie złamane przez v3. Kiedy pojawi się team gotowy zakończyć hegemonię w PLQ2? Postarałem się o demka dla was. Sam jeszcze nie oglądałem, ale screeny pokazują, że Jol na dm1 robił wielkie wiosenne porządki. Na dm2 coś dla fanów statycznego liftowania. Natomiast z dm7 demko Goata – tegoroczny zdobywca Oskara powinien tu pokazać jak grać dm7 z solidnym na tej mapie v3. Wyniki na granicy remisu na dm2 i dm7 to gwarancja odpowiedniego poziomu demowch emocji.

Jol dm2

Jol dm1

Goat dm7

Niestety nie słuchałem audycji, tylko wstępne zajawki. Podziękowania dla Darka za niezłomną postawę i lekki styl:>

Link do audycji

(Dzięki Darus!)

Oskary w każdym razie rozdane i jestem tylko zawiedziony, że nie dostaliśmy z o4f jako odkrycie roku>[ Myślę, że głosując na sensei'a głosowaliście też na o4f STĄD to nieporozumienie ;] -nDiv- jednak pokazało klasę i bezkompromisowo i zdecydowanie stanęło na podium, drugie miejsce w końcu tak? Co tam jeszcze… Danka jako CL – to raczej oskar za menadżerkę. Qwes tylko 5 głosów, a przecież to co robi/zrobił ten człowiek dla tego klanu to naprawdę dobra robota. Załatwił nawet klanowy serwer. Jak na drugoligowy klan z tak różnorodnym składem – trzymanie tego wszystkiego w ryzach a nawet zapewnianie jeszcze bonusów to jest to WG MNIE niedocenienie. Goat jako najlepszy Polski gracz w obecnej chwili. Mam nadzieję, że poprowadzi [POL] po złoto, czego mu serdecznie życzę. Najlepszy sędzia Sonic. Dobra robota Sonic. Uważam, że biorąc na barki tak duży ciężar jak PLQ2 podjąłeś odważną decyzję i należy Ci się za to szacunek. Podejrzewam, że straciłeś przy tym dużo zdrowia i energii.. Oskar dla Ciebie to wyraz zrozumienia ze strony Sceny i podziękowania. „Sędzia” to ciekawa kategoria – egzekfo Rul, można by powiedzieć więc – oskar za pracę i oskar za szacunek.  Newswriter Pio – kapitalne newsy, precyzyjne, wnikliwe analizy. Rzekłbym – usta PLQ2. Dzięki wszystkim newswriterom, bez których żadna liga nie ma prawa bytu! Osobne wyróżnienie w tym poście dla Friqa który mimo zaangażowania i świeżego podejścia jak choćby TO, nie został zauważony. Świetna robota friq! Dla mnie wszyscy newswriterzy zasługują na wyróżnienie i dożywotni tytuł a Oskar w tej kategorii nie powinien być rozdawany.

BONUS:

Podsumowanko mojej ankiety na sq2 na największego nieobecnego Oskarów.

Łącznie głosów 59.

Fasadin 19

Maq 15

Ag3 9

Czulas 7

Poza tym po jednym głosie:

d1abeLL, michaq, Real, shf, hck lucas, ta1, vibez, korwin mikke, Cz0ki.

(?!)

To tyle. Ogólnie jakoś smętnie i się robi. Jakiś kwas wisi w powietrzu. Wręcz oddychać nie można. Nie wiem o co chodzi, ale wiem jedno:

Naprawdę pora na wakacje.

PS: Gratsy GSG9 za zwycięstwo w Euro z GOA. Nope i Cse to odpowiedni przeciwnik dla Cleanera w Playoffach.


4 Responses to “Podsumowanko niedzieli ;<”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.