O przyszłości Quake2

dem

Chciałbym wszystkich gorąco zachęcić do udziału w dyskusji na fajnymboardzie w tematach dotyczących strikte tego co powiniśmy zrobić aby nasza scena poodychała nieco dłużej niż zapowiadali scenowi fataliści.

Mam na myśli dwa tematy, które rozpocząłem, a dokładnie:

Tematy powstały z tego względu iż pomimo tego, że nie widać nowych nicków na serverach to regularnie pojawiają się pytania zadane google’owi strikte dotyczące Quake2.

Przy założeniu, że większość z nas korzysta lub wie o istnieniu o fajnego board’a można stwierdzić iż zadawane pytania wychodzą od ludzi potencjalnie interesujących się grą online w naszego sędziwego kłejka dwa.

Temat pierwszy poświęcony jest poglądowemu spojrzeniu na aktualny stan informacji zawartych na naszych stronach q2. Na podstawie raportów z Google Analytics, można śmiało stwierdzić, że są potencjalnie nowi gracze, ale napewno nie znajdują wszystkich odpowiedzi na swoje pytania. W tym temacie licze bardzo na udział naszych (do niedawna) nowych graczy, gdyż to oni niedawno musieli przejść przez wiele trudności i wykazali ogrom determinacji by utrzymać się na scenie. Wasz głos w tej dyskusji jest niemal najważniejszy, bo to Wy możecie pokazać nam, gdzie leży sedno problemu.

Zaś w temacie drugim, chciałbym przeforsować pomysł otwartej rejestracji, która uczyniłaby NF bardziej user, a nie admin friendly. Dodatkowo, chciałbym, aby powstało jakieś scentralizowane FAQ dotyczące strikte NF.

Gorąco zapraszam do dyskusji, bo jeśli nic nie będziemy robić to żaden cud (nawet ten w skali mikro) nie nastąpi.


One Response to “O przyszłości Quake2”

  • 4wgan Says:

    niewiem jak teraz ale pare lat temu jak zaczynalem miałem problemy z rejestracja na FB (a dokładnie z aktywacja konta..-n/c) niewiem jak sprawa wyglada teraz, ale z pewnoscia takie zagrywki niepomagaja nowym graczom kontaktu z „scena”.

    a co do NF zostawiłbym bez zmian :P

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.