O moralności pewnego admina

dem

Wyobraźcie sobie, że admin w ogólnym przekonaniu powinien być sprawiedliwy. Teraz zadajcie sobie pytanie, co jeśli nie jest? Co jeśli kieruje się zasadami kolesiostwa i ma całkiem potężne narzędzie w rękach, a wg. jego przekonań oszustwo jest ok?

Poniżej zacytowana wypowiedź admina NF pochodzi z FB z tematu dotyczącego sprawy kolta i ligi edge.

„zla to jest mentalnosc polakow
jezeli nawet tak bylo to Polak pomogl Polakowi w zagranicznej lidze i wyszli obaj, nie wyszedl jakis grubas szwed, fin czy inna pizda to ja sie z tego ciesze, a wy nie dlaczego? odpowiedzcie sobie sami” (c)
eX3

Zapraszam do odpowiadania w komentarzach na pytanie „dlaczego się nie cieszymy, że w Europejskiej Lidze Edge doszło do oszustwa” zadane przez admina NF, który powinien odznaczać się sprawiedliwością i obiektywnością, nie zależnie od tego kogo dana sprawa dotyczy.

GL & HF polska sceno Quake2

ps.

Jeśli ma takie poglądy odnośnie oszukiwania w ligach, to co musi się dziać za kurtyną panelu administracyjnego systemu no fake z nim w roli głównej?


8 Responses to “O moralności pewnego admina”

 • cahir Says:

  żałosne jest to wszystko. najbardziej chyba to, że pojawiają się tutaj takie pierdy, a wygranie przez v3 euroq2l obeszło się bez echa. lecę stąd, bo szkoda słów i czasu na komentowanie.

 • maq Says:

  demcio, może trochę prawda pokory powinieneś zastosować bo już widzę na całego idziesz, fajnie że tutaj upubliczniasz słowa exe’go z postu na forum ale może chociaż najpierw się zastanów jaki to będzie miało wydźwięk, chyba że lubisz szerzyć nienawiść między narodami, to jego prywatna opinia i taka powinna pozostać, wiem że dla ciebie dzień bez robienia szumu-afery czegokolwiek to dzień stracony ale no litości

  • dem Says:

   >>to jego prywatna opinia i taka powinna pozostać

   przestala byc prywatna kiedy ją napisal na publicznym forum.

   szum/afera nazwij to jak chcesz. dla mnie taka osoba nie powinna pelnic `funkcji publicznej` a dokladnie nie powinna byc adminem NF

 • maq Says:

  no i może newash powinieneś jednak nie pozwalać każdemu upubliczniać postów tutaj bo widzę ze demcio robi sobie darmową reklamę lub/oraz propagande nie koniecznie dla każdego

 • febl Says:

  cahir dobrze zauwazyl. jakis post o wygranej mapie HBQ z Play, a potem co? v3 wygrywa euroq2l i nic. co najmniej zalosne :)

  • dem Says:

   ale komu zarzucasz ze to jest zalosne? czy sa tu jacys redaktorzy? czy ktos sie konkretnie zajmuej scenaq2.pl?

   zalosne to sa zawsze komentarze na ten temat, bo jeden z drugim mogl walnac posta o wygranej v3…

   jedyne co umiecie robic to narzekanie…

   to jest zalosne…

 • newash Says:

  Absolutnie ubolewam jak i Wy nad brakiem posta o v3 w euro, a nawet bardziej.. Ale kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień.

  Co do tego posta..
  Krytyczny i aferzasty, ale jednak rzeczowy i zgodny z zasadami site’u.

  Moją osobistą zasadą jest mówienie tylko dobrych rzeczy i działanie w zasięgu mojej mocy. Dem stara się działać też tam, gdzie nie ma wpływu. W dodatku w sposób krytyczny. Dla mnie jest to niemożliwe. Ale rozumiem to dobrze z punktu widzenia siły przemożnej troski o dobro q2.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.