Mała rewolucja na scenaq2.pl

newash

Witam. Na scenaq2.pl mała rewolucja. Wielu osobom zmieniłem status z Author na Editor. Zmiana ta umożliwia osobom z tym poziomem tworzenie własnych podstron (takich jak irc, serwery, wtf?, ..itd), edytowanie innych stron, postów, tagów ale też korzystanie ze skrypta ligowego, itd. Szczegółowe informacje tutaj, lub po rozwinięciu posta. Służę pomocą przy rozwiązywaniu problemów i tworzeniu nowej treści. Jak i przy zmianie innych elementów, które wymagałyby wg was poprawie, a do których dostęp mam tylko ja – jak np: pluginy. Jeśli ktoś ma ochotę zorganizować ligę (tak jak np TLTF) może to śmiało robić bez żadnego pytania. Każdorazowa akcja – czy to edycja czyjegoś postu, strony, komentarza – jest rejestrowana, więc myślę, że nie trzeba się obawiać akcji dywersyjnych.

Spośród 88ciu użytkowników poziom Editor ma teraz 37miu. Jeśli ktoś z pozostałych osób również chciałby wnieść swój wkład w scenaq2.pl proszę o zostawienie tej informacji w komentarzu lub na czacie wewnętrznym. Proszę również o dwa słowa uzasadnienia.

Wrzucam też taką jakby ankietkę na boczny panel z jednym tylko pytaniem. Nie wiem czym jest dla Was scenaq2.pl jakie wiązaliście z nią nadzieje, lecz się rozczarowaliście, co Wam się podoba, w jaką stronę powinna się rozwijać, jaka treść lub jakie funkcje są lepsze, a jakie gorsze. Jak powinna zmieniać się formuła scenaq2.pl by nie pozostawać serwisem pretensjonalnym, by wypełniać przestrzeń quake2 w Polsce materią wysokiej jakości, wspierającą inicjatywy i co najważniejsze: materią żywą. Bardzo proszę o wszelkie wskazówki i uwagi. Te najsubtelniejsze i te radykalne. Ankiety na scenaq2.pl są anonimowe. Nie mam możliwości sprawdzenia kto jest autorem komentarza, gdyż jadę na pakiecie free. Można się więc (ale nie trzeba) podpisać. Ankieta blokuje głosy z tego samego ip i przez cookie. Napiszcie szczerze, co jest nie tak, co jest ok. Wszystkie komentarze pozostawiam dla siebie i będą one podstawą przyszłych zmian. (Piszcie w polu „Other:” – minimum dwie odpowiedzi „x” są wymagane przez skrypt, aby ankieta mogła powstać, – nie zaznaczajcie ich). Jest ograniczona liczba znaków – więc jeśli ktoś byłby na tyle uprzejmy by podzielić się ze mną swoim dłuższym zdaniem – można napisać na nsh.q2box | gmail.com lub najprościej zagadnąć mnie na ircu.


Co może Editor, a czego nie może Author:

moderate_comments
manage_categories
manage_links
unfiltered_html
edit_published_posts
edit_others_posts
edit_pages
edit_others_pages
edit_published_pages
publish_pages
delete_pages
delete_others_pages
delete_published_pages
delete_others_posts
delete_private_posts
edit_private_posts
read_private_posts
delete_private_pages
edit_private_pages
read_private_pages

Życzę dużo luzu i swobodnego podejścia do scenaq2.pl :)
newash


2 Responses to “Mała rewolucja na scenaq2.pl”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.