Już jutro!

newash

Schłodzone browarki, coś na ząb i odrobina suszu – to wszystko czego potrzebujecie na jutrzejszy wieczór. Oto szybki skrót tego co nas czeka.

Zacznę od tego, że nad całością wieczoru czuwają apostołowie dobrej nowiny – Gagarin i Gruby wspierani technicznie przez dj’a Darka! Stoi już stary dobry serwer pod q2Shoutcast a chłopaki chcą przenieść jakość audycji na wyższy poziom mentalny i myślę, że dotrzymają słowa. Będą mieli dużo pracy, więc nie będą sami – pojawi się wielu ciekawych gości by przyłożyć rękę do całego zamieszania.

Dwa najważniejsze spotkania niedzielnego wieczoru to finał Pucharu Polski oraz mecz barażowy o pierwszą ligę PLQ2.

W finale Pucharu zmierzą się można powiedzieć odwieczni przeciwnicy – tOk i v3. Co ciekawe – wczoraj rozegrali ze sobą mecz w euroq2l, gdzie padł wynik 2:1 na korzyść tOk. Mecz o tyle interesujący, że i tOk przegrało swoje dm6 a v3 swoje dm2, więc naprawdę nie wiadomo, czy podwójna korona dla tOk jest tak oczywista i czy może czeka nas jeszcze jeden mecz o sławny na cały świat PUCHAR HAMSTERA(!) między zwycięzcami Pucharu Polski a ligą PLQ2. Spróbuje się dowiedzieć, czy chłopaki nie zagrają w tym meczu jednocześnie o oba trofea. Dyspozycja obydwu klanów wydaje się być bardzo dobra, choć w większej formie wydają sie być v3. Wyniki z euro są naprawdę wyrównane, więc czeka nas piękny mecz na zakończenie sezonu 4vs4 na polskiej Scenie.

Kolejne wydarzenie dnia to baraż o pierwszą ligę. Czy Sng zadośćuczyni wszystkim żądnym sensacji i zagości w drugiej lidze? OTO jest pytanie. Rebelsi chcąc niechcąc walczyć będą w imieniu wszystkich czekających na to wiekopomne wydarzenie, a także by przy okazji wskoczyć do pierwszej ligi.

Trzecim wydarzeniem dnia jest gala oskarów PLQ2. W tym roku prowadzona w eterze, co jest według mnie świetnym pomysłem. Kontrowersyjne jak co roku, ale jakże przez to interesujące Oskary (Hamstery?) przejdą do rąk wyróżnionych przez całą scenę. Kto zapisze się w annałach Quake2 na wieki? Okaże się już jutro. Także jutro zamknięcie ankiety ze strony scenaq2.pl na największego nieobecnego tegorocznych Oskarów. Przypominam, że radio dostępne jednym klikiem ze scenaq2.pl !

Także w niedziele rozegrane zostaną dwa ciekawe spotkania w euroq2l: maq rzuci rękawicę >play a wzmocnione GsS9 podejmować będzie GOA. Dwa interesujące widowiska mające wpływ na kształt kończącej się fazy grupowej.

Zounds of events! Krótki rozkład jazdy:

20:00 Oskary PLQ2

20:00 Puchar Polski

21:00 BARAŻ SnG vs Rebels

21:00 maq vs play

22:00 GsG9 vs GOA

Update:

Ponieważ mecz euro tOk vs v3 był bardzo zacięty, jak również świetny występ zaliczył pepek – wyciągnąłem od niego 2 demka, myślę, że po screenach widać, że są warte zobaczenia.

pepek dm6

pepek dm2

ja: moze maly komentarz z do Finału PP?
pepek: przeważnie jest tak, że jak się wypowiem na temat przyszłego meczu, to się nie sprawdza, już lepiej jest się tłumaczyć po meczu :D Co mogę powiedzieć.. Jesteśmy lekko wkurzeni. Ostatnio wszystkie meczy wygrywa tOk 2:1 :D

ja: ok. styka?
pepek: ta :) trzeba trenować do meczu.

GL


6 Responses to “Już jutro!”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.