Hammer time!

newash

ŚIWEŻY POST LIGOWY TUTAJ

Małe intro dla wszystkich omijających Fajnego Boarda szerokim łukiem:


Nasza scena zniosła jajo! Konkretnie Shao (aka Iza, ale o tym chcemy pamiętać tylko przez mgłę) spłodził TDM’ową mapę.


W odbiorze porodu asystowała siostra sil, salowy norman i wiele gapiów i komentatorów. Opinie nie są podzielone! Mapa jest wybitnie udana. Max punktów przydzielił lekarz ordynator w osobie v3nona i ulokował mapę w przecudnym środowisku serwerowym – między innymi na serwerze THRONE.pl (klikajcie w górne menu w poszukiwaniu ip). Dodac należy, że mapa rozwijała się w łonie serwerów Quake2.info, za co dem’owi bardzo dziękujemy.

Co tu dużo mówić, mapka ma duży potencjał i przewiduję short ligę. Zainspirował mnie Shao a wyłuszczył mi febl. Mniej więcej wyglądać to będzie tak:

Smyracie się na serwerach i na ircu, grupujecie się w czwórki i zgłaszacie w komentarzu. Znacie tutejsze procedury. Liga: każdy z każdym. Ile się zapisze teamów tyle się zapisze. Nie przeciągamy ligi w nieskończoność, tydzień, max 2 i zamknięcie, po czym wielki splendor i sława na wieki!

HAMMER TIME!

Uwaga, uwaga!
Wszystkie komentarze zostaną uwzględnione i każdy może mnie wesprzeć w organizacji tego małego przedsięwzięcia na równych prawach, and im very serious, and easygoing as well.

ENGLISH:

Dudes! Polish scene made a TDM map. The constructor is Shao, so bows to him. Map is called Hammer Time, and is available on many servers (including THRONE.pl). Map name is q2ht.bsp. AND some little 4.4 league will take place if that will be god’s will! Gather three fellas and sign in in comment. Round robin system, 1-2 weeks long. Thats pretty all. Go test some, but look out, to not to be the q2ht junkie!

Give me some days to provide q2ht on digitalfrag servers or catch island55 on irc and make yourself clear!


9 Responses to “Hammer time!”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.