European Duel League #11!

norman

Z dniem 4.09.2012 br. Welkin na stronie EDL otworzył zapisy do kolejnej, już jedenastej edycji najbardziej prestiżowej ligi duelowej Quake 2 na świecie. Jednocześnie zaprasza graczy o każdym poziomie zaawansowania – od najlepszych super wyjadaczy po dopiero raczkujących quake’o maniaków. Liga pozostanie prowadzona w formie dywizji, układanych pod względem umiejętności, aby zapewnić każdemu najlepszą zabawe z przeciwnikami zbliżonymi poziomem do nas.

Zapisy potrwają do godziny 24:00 CET 26 Września 2012 roku.

Więcej w rozwinięciu newsa

 Na wstępie możemy przeczytać, krótką refleksję Headadmina o ubiegłorocznej edycji. Zapewnia on, że kolejna odsłona ligi nie powieli wiekszości błędów tej ostatniej, jednocześnie zapowiada on w niedługim czasie udostępnić do wglądu nowy poprawiony regulamin. Regulaminu możemy spodziewać się w niedługim czasie w nowym temacie na Forum Europejskiej sceny Quake 2.

Jednym z pewników co do nadchodzącego sezonu jest długość jego trwania. Welkin zapewnia, iż ekipa EDL wyciagnęła konsekwencje z EDL #10 i to wydanie ligi będzie krótsze o conajmniej pare miesięcy.

Kolejną rzeczą jest głosowanie na mapy, które chcielibyście ujrzeć w mappoolu nadchodzącej ligi. W składzie napewno zostaną:

 • q2dm1
 • ztn2dm3
 • ztn2dm2
 • q2rdm2
 • q2duel1
 • q2duel5

Natomiast dodatkowe 5 map wybrać możecie również wy. Jedynym warunkiem, inaczej niż w ubiegłym roku, jest udział w lidze. Wyniki zostaną ogłoszone w okolicach 23 Września, i również do 24:00 CET tego dnia można głosować. Aby to zrobić wystarczy wejść tutaj: EDL #11 Map Pool Voting.

Organizator zapewnia, że również i w tym roku dla najlepszych będą przeznaczone nagrody pieniężne. Jednak dokładne sumy zostaną podane wkrótce.

Po wiecej informacji oraz w celu zapisania się do ligi odsyłam na stronę główną Europejskiej Ligi Duelowej


One Response to “European Duel League #11!”

 • newash Says:

  Ktoś tu czuwa:)
  Welkin pcha scenę. Jednak nie powiedziałbym, że na siłę. Czuję, że będzie rewelacja jak zawsze.

  Dodany link do EDL i do forum q2scene. Aby łątwo było trzymać rękę na pulsie (zdycha ten q2 czy nie zdycha?)

  Jeśli przeraża was skóra euroforum – profile >> board style

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.