Demosquad. Hot Stuff.

newash

Przegląd europejskiego demosquadu.

Sytuacja jest dosyć osobliwa w przeciągu ostatniego miesiąca. Mało tam życia, chociaż ilość pobrań na przyzwoitym poziomie, jak na pewien zastój na scenie. Komentarzy do meczy fnałowych EDL zaledwie 5. Dużo dem z euroq2l w niezbyt lubianym i nie do końca zaakceptowanym na polskiej scenie formacie mvd, często niezbyt znane i niepopularne klany a mimo to pobrań bardzo dużo lecz jednocześnie komentarzy prawie zero. Ciekawym zjawiskiem również speed dema Maclarena na mapach ctf czyli sztuczki rodem ze spidermana. Trudno było cokolwiek polecać, jednak wczoraj i dzisiaj pojawiły się dwa godne pobrania dema.

Pierwsze z nich to Extreme q2dm1 by n00k1e – czego chyba nie trzeba specjalnie reklamować. Polecam wieczorkiem rozsiąść się wygodnie i posmakować perfekcji w wykonaniu żywej legendy Jumpa.

Drugim filmikiem może być wstęp do według mnie najbardziej prawdopodobnego finału Euro div II. Mecz sparingowy pomiędzy so a GsG9 z dużymi emocjami. Pov: masteris. Oto jak reklamuje demo sam – jeśli można tak powiedzieć – autor:

We had very close games vs GsG9 clan on euroq2l so this PCW was very close and n1 too. We played here without best lineup, lose all positions in this match but managed to make cumback in about ~30frags and got nice impressions from this game. POS: RG. ;)

Miłego zatracenia.

PS: Być może warto również zerknąć na pickupowy mecz z pova masterisa na dm1, gdyż wydaje się być również bardzo obiecujący:

Probably one of the best my public dm1 demos where my random team is losing and I do what I can to help our team to win. POZISHIN: ROOMKEEPER. ;)


4 Responses to “Demosquad. Hot Stuff.”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.