Assasin vs David

michaq

Już niedługo zostanie rozegrany jeden z półfinałowych meczy Europejskiej Ligi Duelowej (EDL). Staną w nim naprzeciw sobie giganci polskiego duela.  Z jednej strony narożnika legenda polskiej sceny q2,  prawdziwy oldschoolowiec – Assasin, z drugiej strony młodość i gorąca krew, nowatorska gra, imponujący movment i aim –czyli David!

Doświadczenie vs bezczelność, opanowanie vs spontaniczność, dojrzałość vs szczęście, zimna krew vs aim

Które z tych cech i sił natury zwyciężą? Dowiemy się niebawem, kiedy?

[11:56]   <michaq> Kiedy mecz?

[11:56]   <Assasin`> nie wiem,

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z wywiadami jakie przeprowadziłem z obojgiem zawodników!

ASSASIN

<michaq> Cześć, wielkimi krokami zbliża się Twój mecz w półfinałach EDL z Davidem, czy czujesz się na siłach aby zatrzymać rozpędzonego młodego byczka? Jakie są Twoje mocne strony?

<`Asassin> Będę się starał zagrać najlepiej jak potrafię a czy dam rade tego nie wiem, będzie to na pewno ciężki mecz dla mnie. David gra coraz lepiej, ogrywa najlepszych i raczej to jego typowałbym do finału przeciwko purriemu, mi ciężko by było urwać mapę w finale a David nie boi się nikogo:). Mocna stroną na pewno doświadczenie, mam gorszego aima od większości graczy więc jedynie nadrabiam taktyką i doświadczeniem. Zobaczymy czy to coś zmieni w konfrontacji ze wschodzącą potęgą polskiego q2:)

<michaq> Co ważniejsze doświadczenie i zimna krew, czy aim?

<`Asassin> W duelu najważniejsze są nerwy, jeśli nie ma zimnej krwi to można co najwyżej polerować podłogę albo ściany.

<michaq> Cs3 (jedyny polski gracz q2, który widział  purriego na żywo) również słynie z aima, mało tego posiada w przeciwieństwie do Davida bogate doświadczenia z różnych turniejów lanowych w q4, a mimo to nie wytrzymał presji w grze z Tobą.

<`Asassin> CS3 to na pewno bardzo doświadczony gracz, pierwsza mapa zaważyła na wyniku, on miał mocny start ja trochę szczęścia i udało się wygrać to duel5, parę raili trafiłem z dupy i dzięki temu zwątpił w wygraną:)

<michaq> Jakich map się obawiasz?

<`Asassin> Na pewno moja słaba mapa to q2rdm2, nie wiem jak udało mi się ją wygrać z Cs3, rzadko tam wygrywam. Jego druga mapa to będzie pewnie ztn2dm3 bo udało mu się tam pokonać Damiaha wiec na pewno dodało to pewności siebie, wiec mój typ to rdm2 ztn3 jego mapy.

<michaq> A Twoje?

<`Asassin> moje mocne mapy zna każdy:) duel5 ptrip. Q2dm1 z cs3 wziąłem tylko dlatego bo wiem ze cs3 jej nie lubi a po za tym właściwie to jest mapa która gram 90% czasu o ile gram w q2, dueli nie gram wcale, a ffa najlepiej się gra na dm1 wiec tam jestem ograny:).

<michaq> Co sądzisz o niedawnych oskarżeniach ze strony zagranicznych graczy jakoby David używał WH?

<Assasin`>  Nic o mi o tym nie wiadomo, gram w q2 dla przyjemności, jak komuś granie na WH sprawia przyjemność to niech sobie gra, nie ma żadnych nagród, pieniędzy, wiec to nie ma znaczenia, nigdy ten temat mnie nie będzie interesował. Jedyną możliwością 100% sprawdzenia jest gra na lanie, a w q2 już nigdy żaden turniej na lanie nie będzie zorganizowany raczej wiec możemy sobie pospekulować. Każdy gracz który nagle zaczyna dobrze grać może być obiektem ataków i oskarżeń, czasem są one trafne jak w przypadku sierry a czasem nie da się tego udowodnić. Łatwo jest komuś przypisywać cheatowanie jeśli dobrze gra, tłumaczymy sobie wtedy czemu nam nie udaje się wejść na taki poziom. Jeśli chodzi o mnie nigdy nie będę miał pewności co do tych graczy młodego pokolenia. Wiem na 100% kto nie cheatuje a reszta pozostaje w szarej strefie. Nigdy nie widziałem Davida grającego na lanie, wiec nie wiem jak mogę przyjąć stanowisko to jest jak wróżenie z fusow :) ). Mam duże wątpliwości żeby David cheatowal. Chociaż z drugiej strony nie patrzyłem na jego grę pod tym katem nigdy.

<michaq> ok, dzięki za wywiad, życzę powodzenia, i oby ‚rejle z dupy od Davida’ nie ogrzały Twojej słynnej zimnej krwi :] GL

<`Asassin> Dzięki za zainteresowanie naszym meczem, mam nadzieje ze urwę jakąś mape:)

DAVID

<michaq> Witam, niedługo zmierzysz się z Assasinem w półfinałach EDL, do tej pory nie przegrałeś żadnego meczu w lidze, kasujesz wszystkich po kolei, równie łatwo skasujesz Assasina?

<v3David> No cześć. Jakośœ tak wyszło, że nie przegrałem żadnego meczu, albo się trafiali zawodnicy bez formy albo po prostu przeciętni duelowcy, mam nadzieje ze jak pojadę swoim stylem to wynik z Assasinem będzie równie pozytywny

<michaq> o mapy mam nie pytać?

<v3David> nie pytaj ;]

<michaq> ok

<michaqq> Assasin uważa, że receptą na wygranie jest zimna krew, zgadzasz się z nim? Czy do tej pory we wszystkich meczach zachowywałeś zimną krew?

<v3David> Całkowita racja, w nie w wszystkich udało mi się ją zachować, często miałem nerwy, powoli ten problem znika.

<michaq> Jak długo grasz w q2?

<v3David> W q2 zacząłem jakośœ we wrześniu 2006, naparzanie 2 lata insty i przesiadka w 2008 roku na tdm, razem z goa zacząłem uczyć się tdm.

<michaq> Oprócz aimu, słyniesz jeszcze z niewyparzonej gęby, Twój tekst „suck it” podczas oficjalnych meczów w różnych ligach europejskich jest już powszechnie znany. Czy złe maniery to objaw jakiegoś buntu młodzieńczego, ‘mam wszystkich w dupie’, ‘nie zależy mi na dobrej opinii’, czy może jest to wykalkulowana strategia wyprowadzenia przeciwnika z równowagi?

<v3David> suck it napisałem żeby poddenerwować zorre jak dostał 3rg a miałem chyba z 10hp

<v3David> żeby złamać przeciwnika pisze głupie teksty nic dla mnie nie znaczące

<v3David> :D

<michaq> A w meczu vs Damiah i DM

<v3David> z Damiahem nie pamiętam żebym coœ do niego napisał wulgarnego, mam do niego szacunek za to co osiągnął w q2, napisałem tylko ‚boring’ bo grał jak ciota ale nie dziwie mu się. A DM to wiadomo, że nerwus, myślałem, że się zdenerwuje ale miło mnie zaskoczył

<michaq> Jak się odniesiesz do podejrzeń ze strony niektórych zagranicznych graczy o używanie WH.

<v3David> mają prawo tak myśleć oczywiście, ale akcje które przedstawili są co najmniej śmieszne :>

<michaq> Kto jest najlepszym polskim duelowcem?

<v3David> w tym roku Cs3, oczywiście jak ma formę ;]

<michaqq> Dzięki za rozmowę, powodzenia w meczu a Assasinem, liczymy na jakieś ‚rajle z dupy’ ;]

<v3David> dzięki, też na to liczę :]

Spójrzmy jeszcze na typy ekspertów:

<Muerte|> assasin

<PURRI> I must say that I’m unsure which form these players have, and how good David really is (I never played him), and I haven’t seen Assasin play in a very long time, but I think David will take the longer straw and win 3-2 or 3-1 in maps based on feeling rather than knowledge :)

<wision> I know Assasin as not really patient player, who tends to lose his nerves when the game doesn’t go his way, but he has years of experience which will help him in the game, while on the other hand this is what David doesn’t have.. the experience. What he has is strong will that he wants to achieve something and that is driving him to success. I’m hoping for 5 mapper, which can really go either way in my opinion.

<norman`> 3:2 david, jesli nie bedzie sral po gaciach

<cleanerrrr> Jezeli ass nie zdenerwuje sie jakimis pierwszymi deathsami to zapewne wygra cale spotkanie, doswiadczenie wygra:D, 3 do 1 dla assa,

<GGerdt> i think 3:1 for david, just caus he’s in better shape and probably better dueler then assassin

<ath|sil> david – ass 3:1 jezeli maly nie zacznie sie pocic z nerwów ;P

<dragunov> assassin bo w q2 liczy sie nie tylko skill ale to jak gracz go wykorzysta

<irvin^> hmm dobry mecz będzie, mysle ze assasin wygra niewielką roznicą

<danka> nie wiem serio, ale mysle, ze Ass ze wzgledu na doświadczenie, chociaż zapał małolata też niezły razem ze zdolniościami więc.. WHO KNOWS;]

<DM`> i want david to win, coz (…) [censored by michaq]

<c0v3llz0r> Honestly i have no idea , i predict 3:1 for assasin. Why? Becouse i dont know nothing about david and havent seen him playing duel , i know only results :)

<CAREEM> assasin will probably lose at rdm2. He was never that good at rdm2. Assasin was always one step above in polish duel scene so I predict 3:1 for assasin. :)

<Welkin> David – despite Assasin’s huge advantage of experience, I think David’s hunger is going to be the scale tipping factor.

Mam nadzieję, że uda się zorganizować radio na ten mecz!

A na koniec ulubiona piosenka Davida:

http://valdion.wrzuta.pl/audio/8j9NQqSCQby/janusz_grzywacz_-_mlynek_kawowy

ps. Zapraszam do zapoznania się ze stroną Welkina

www.welkin.se/thedredge

<Welkin> Feel free to send them (or any official demos, in the future as well) to dredge@welkin.se


8 Responses to “Assasin vs David”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.