maj 14 2012

Nie przegap EDL!

newash

TERAZ TUTAJ:
85.17.208.107:27910

Dav vs Purras

I po meczu!

[22:41] @motc|david: osz kurwa
[22:41] @motc|david: bylo fajnie
[22:41] @motc|david: :D

Przy stanie 2:2 po przegranym kold i rdm5 i wygranym duel5 i duel8 nastąpiło odrzucanie aż do dylematu przed którym stanął David : zt2dm2 (ta ruska;) czy q2dm2…

Wybór arcytrudny, ale słuszny: ztn2dm2 i 3:2 dla Davida przy zdecydowanym i w pełni kontrolowanym feelingu.

Za każdym razem jestem w szoku jak można tak wyginać czasoprzestrzeń tej gry, czy są jakieś granice? czy Dav jest Neo? ;)

Gratulacje! Pękł mały wielki finał. Ale to nie koniec EDL. Do zobaczenia na GTV!

Purri vs David finał WB EDL

Wiele meczy niestety za nami. Sprawdź jakie i kiedy finał: http://q2scene.net/edl/index.php?op=poff&id=178


maj 5 2012

Playoffy EDL

norman

Witam,

Wczoraj ogłoszone zostały Drabinki Playoffów w największej lidze duelowej Q2 na świecie. European Duel League wchodzi w finałową decydująca fazę rozgrywek. Do zmagań stanie 44 graczy w 4 różnych dywizjach w tym aż 10 polaków! Niestety nie obyło się bez wylotów – wynik kolosalnie długiego czasu trwania ligi co admini napewno wzięli pod uwagę planując kolejne zmagania europejskich graczy 1on1.

Wszystkim graczom z Polski którzy biorą udział i zakwalifikowali się dalej przypominam o przeczytaniu dokładnie 2 newsów na stronie EDL gdyż zawierają bardzo ważne informacje o zasadach oraz przebiegu playoffów. Deadline dla każdej z rund playoffów to każda Środa i Niedziela dokładnie o 24:00 CET. Reszta zasad umawiania i rozgrywania meczy na stronie ligi. Jeśli ktoś czegoś nie rozumie lub nie jest pewien to służę pomocą: #edl @ irc.quakenet.org /query norman`.