paź 17 2011

O cenzurze

dem

O tak, myślę, że fajnie by było nieco wprowadzić odrobinę świeżego powietrza do tego nieco zastęchłego „pomieszczenia”. Każdy z nas odwiedza odczasu do czasu stronę naszej największej perełki scenowej – PLQ2 – i z dumą podziwia fakt, że na naszej scenie dalej ciągle się coś dzieje. Niestety przykrym jest fakt, że tam gdzie pojawiają się bogate w wartościowe rzeczy informacje, które cieszą nasze oczy zakrada się małymi kroczkami kłamstewko, na które jest przyzwolenie naszych nieomylnych organizatorów oraz adminów.

Chyba każdy czytał tego news’a. To na co chciałbym dziś zwrócić waszą uwagę jest mały akapit na końcu wiadomości Continue reading


paź 13 2011

The Final Act

newash

W czasie gdy ściągam film na dysk pragnę obwieścić całemu światu, że produkcja Armii Krajowej The Final Act może już na zawsze zagnieździć wasze serca w Quake 2.

Enjoy http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd3&id=1169336613


paź 3 2011

Zapiska kronikarska

newash

Pozwolę sobie na zapisanie wzmianki o wiekopomnej chwili albowiem nastał dziś dzień otwarcia kolejnego sezonu 3ch wielkich lig Quake’a 2.

PLQ2

Oby ze szczęśliwym numerem 13. W nowej formie. Z 12stoma zapisanymi klanami i z gwarancją emocji w naszych bratobójczych pojedynkach o prestiż i wieczne życie Q2.

Euroq2l

Z sufixem 16 i przełomowym podziałem na 3 dywizje.  Zapowiadająca równą walkę w każdym pojedynczym spotkaniu. Z klanami z całej Europy i reprezentacją USA.

EDL

W jubileuszowej 10tej odsłonie  z 99-oma zapisanymi graczami (!) z podziałem na 4ry dywizje ze świetnym rozmieszczeniem graczy. Z potworną wręcz dywizją nr 1 z takimi postaciami europejskiej sceny duelowej jak: Assasin, Covell, Damiah, David, DM, fiz, Gerdt, IsBjorn, Ivers, k1ra, OptiMus, Pogo, PURRI, wst czy norman. Także z niezwykle obfitą w gwiazdy dywizją 2gą, wspominając choćby naszych Cleaner’a, Ibogine, maq’a, SheFFa czy warriora.

Ladies and Gentlemen! Nadchodzący sezon zapowiada się mówiąc krótko REWELACYJNIE. Wszystkie serwery ligowe są świetnie przygotowane i podpięte pod GTV. Admini odwalają dobrą robotę a frekwencja dopisuje. Życzę HF z gry i ze spectowania mistrzów. Jednego i drugiego będzie nieprawdopodobnie dużo.