mar 29 2011

3:1 !

newash

David zwycięski.
Świetny mecz.
GL vs PURRI.
Screeny pewnie lada moment na EDL’u.
U nas tylko ostatni scr z dedykacją i demka z obsa.

http://scenaq2.pl/wp-content/uploads/edl_ass_dav_1_rdm2.dm2
http://scenaq2.pl/wp-content/uploads/edl_ass_dav_3_duel8.dm2

Niestety mam tylko rdm2 i duel8, gdyż smartautorecord dem’a stopuje nagrywanie demka przy zatrzymaniu countdown’a..
dem… damn You! ;]


mar 28 2011

LamaZ Studio

D4Rus

Minęło parę miesięcy od premiery PDL#3 a studio już w najbliższy piątek zaprasza wszystkich kłejkerów na premiera swojego kolejnego dzieła.  LamazStudio nie zawsze znaczy dobrze ;> ale napewno fajnie i ciekawie! Nowy film waży 318 mega i trwa 7 minut i 43 sekundy a co najważniejsze jest wysokiej rozdzielczości. To pierwsza produkcja LS w jakości HD oraz 50fps!
Pamiętajcie piątek 20:00 PREMIERA!
Dla osłodzenia oka parę screenów.

http://img22.imageshack.us/g/83910215.jpg/


mar 20 2011

Szum w edl…

dem

Dla tych którzy nie przeglądają strony edl informacje w pigułce wokół czego, a raczej kogo zrobił się maluteński szum.

źródło: edl

A dla przypomnienia ostatni ban za cheatowanie w polsce: havoc

Nie twierdze oczywiście, że nasza scenowa maskotka czituje, ale panowie i panie… komu z was udało się ustawić celownik tak dokładnie na przeciwniku przez połowę mapy? ;]

Pozdrawiam serdecznie.


mar 19 2011

Jak się tłumaczymy? cz. 2

rolo

Jak świat światem, tak zawsze coś komuś przeszkadzało. Baletnicy rąbek od spódnicy, Kadafiemu demokracja, a psom najczęściej własny ogon. Życie, chciało by się rzec. Są jednak wymówki, przy których pozostaje wykonanie jedynie face palma, albo tzw. opadnięcia witek. Nie trudno zauważyć, że scena q2 jest bardzo podatnym gruntem dla rozwoju słownego pierdolnięcia. Zatem przejdźmy do sedna. Continue reading


mar 17 2011

Assasin vs David

michaq

Już niedługo zostanie rozegrany jeden z półfinałowych meczy Europejskiej Ligi Duelowej (EDL). Staną w nim naprzeciw sobie giganci polskiego duela.  Z jednej strony narożnika legenda polskiej sceny q2,  prawdziwy oldschoolowiec – Assasin, z drugiej strony młodość i gorąca krew, nowatorska gra, imponujący movment i aim –czyli David!

Doświadczenie vs bezczelność, opanowanie vs spontaniczność, dojrzałość vs szczęście, zimna krew vs aim

Które z tych cech i sił natury zwyciężą? Dowiemy się niebawem, kiedy?

Continue reading


mar 16 2011

Szybkimi krokami do EAP.

newash

Wision przeprowadził ankietę na stronie EDL, która wyłoniła europejską reprezentację duelową. Przedstawia się ona następująco:

AiD
Aone
Covell
DM
isbjorn
PURRI
wst2

Mam nadzieję, że wszyscy gracze wezmą udział w tym pojedynku.
Updatowałem kartę EAP Duel Tournament, wrzucając bieżące infa.


mar 6 2011

Wkręta w playoffy PLD

newash

Witam. Nie wszyscy wchodzą na Irca ale ja od czasu do czasu tak. I co widzę? Ano widzę w topicu na plq2 że w lidze PLD rozpoczęły się playoffy. Wreszcie zacznie się porządna walka. Wreszcie spłyną nam kultowe demka i przyjrzeć się będzie można dzisiejszej szkole duelowej w Polsce. Krótki post wprowadzający do Playoffow.

Czekają nas 4 mecze ćwierćfinłowe:
obs vs ivers
rul vs michaq
irvin vs norman
kul vs shf

Dla mnie, nie tyle zaskoczeniem, co miłą niespodzianką jest obecność kUL’a i obsa, playerów z dawnego fly. Co można powiedzieć. Prezentują naprawdę wysoki poziom. Obs w drodze do playoffow połknął tej klasy playerów jak: sensei, michaq, friq, sonic, bijąc na wszystkich na homemapach oraz na swojej niezdobytej Rafinerii Ścierwa. Ale dopiero teraz przyszedł test prawdziwy: oto Ivers, duelowa repra polski nie widzi innego rozstrzygnięcia niż pełne zwycięstwo.

Rul’a droga o playoffow była dużo łatwiejsza. W fazie eliminacyjnej zbil diabla i Zeta oraz przegral z vackiem a w fazie grupowej zanotował tylko szybkie jak liść na twarz dwa spary z jHs i brk. Michaq natomiast pomijając jego batalie w PLD (todiah, suri, friq) katuje dziennie sila na wszystkich respach świata co pozwala mi stawiać go jako faworyta tego interesującego spotkania z zastrzeżeniem, ze rul bije na rdm2.

W kolejnym meczu Superaktywny ostatnimi czasy nor’man podejmować będzie kolejnego gracza z ubiegłych playoffow, gwiazde europejskich salonow duelowych sir Irvina. Będzie to spotkanie rewanżowe z fazy eliminacyjnej, które skonczylo się wynikiem 2:1 dla Irvina. Norman zapewnił sobie zwycięstwo na duel1. Pokonani przez normana: sensei, chrom, KoD. Myślę, że szanse normana są duże na duel1 i dm3 i przy odrobinie szczęścia Irvin może ulec.

I ostatni mecz – niezwykle interesujący. Kul z shefem. OMG co to będzie.. Krew się mrozi w żyłach. Dziki shf aka pureskill ;) kontra miażdżący wszystko na swojej drodze wielebny kUL. Droga kUL’a usłana jest takimi oto zwłokami: michaq, todiah, suri, norman, sensei, tai – co oznacza, że ma na swoim koncie najwięcej rozegranych meczy (hah, nikt nie chciał uwierzyć w jego święte namaszczenie). Zapowiada się ostry mecz, chyba będę sprzedawał demka.

Powodzenia wszystkim w plyoffach. Niech gry będą epickie i niech wygra najlepszy.


mar 5 2011

Polska liga 2/2

faint

Z racji tego ze nie za wiele teamow sie zapisalo dotychczas, stwierdzilem ze liga potrzebuje odrobiny promocji. Wszystkie informacje sa dostepne pod tym linkiem:

http://cup.planetquake.pl/quake2/2vs2/

Wszyscy gramy for fun,  a im wiecej teamow tym wieksza zabawa.

Goraco zachecam do zapisow i walki o tytul najlepszego duetu w Polsce!