gru 31 2010

Zapisy Pld-INSTA Ruszyły!

Carneidz

Dzis zostały otwarte zapisy do POLSKIEJ LIGI DUELOWEJ INSTA. Zapraszam wszystkich do walki o miano najlepszego duelowca insta w Polsce.

http://cup.planetquake.pl/quake2/pldi/index.php


gru 25 2010

Zapisy do PLD!

D4Rus

Dziś zostały otwarte zapisy do Polskiej Ligi Duelowej. Zapraszam wszystkich duelowców do walki o tytuł najlepszego duelowca w Polsce!

http://cup.planetquake.pl/quake2/pld

LamaZStudio zafundowało z tej okazji swój pierwszy film pełnometrażowy, który możecie obejrzeć na:

http://www.own3d.tv/video/50263/Polish_Duel_League__3

Ale osobiście odradzam i zachęcam do ściągnięcia i obejrzenia w pełnej rozdzielczości.

http://www.megaupload.com/?d=PTYMTXR0

http://67383.file4u.pl/download/2336826/PolishDuelLeague_3_www.file4u.pl.avi

http://www.filefactory.com/file/b4d54f0/n/PolishDuelLeague_3.avi

http://www.easy-share.com/1913393727/PolishDuelLeague_3.avi

Fragi w filmie może nie są zajefajne ale przypominam że to fragi ligowe gdzie nie gra się na jakość tylko na fragi! Pomimo tego film naprawdę warto obejrzeć ;)


gru 23 2010

Polska Liga Duelowa INSTA!

Carneidz

Witam.Wpadłem na pewien pomysł aby zorganizowac ligę pld insta oczywiście zajął bym sie wszystkim, tylko teraz pytanie do graczy czy jest sens organizacji tego i ile osób by miało ochotę postrzelac troche z rury, rozmawiałem z paroma osobami które mają troche wspólnego z instem i popierają mój pomysł ten sam news napisze na FB tam troszke wiecej osób zagląda i mam nadzieje ze znajdzie sie grupka graczy których to zainteresuje pozdrawiam.


gru 23 2010

Ksywy VOL.1

Pio

Przerwa między rundami PLQ2 przedłuża się niemiłosiernie, newsów jest mało, a i na naszej scenie nie dzieję się chwilowo nic ciekawego. Warto jednak odnotować, że zostały rozegrane pierwsze mecze PP i .. to tyle.Kilka lat temu, gdy nie było „listy bezklanowców” to właśnie okres między rundami był bardzo gorący, bo tylko w tym czasie można było dopisywać graczy. Teraz, gdy do klanu można dołączyć w trakcie trwania ligi, okienko straciło swoją magię, bo nie oszukujmy się, transferów z klanu A do B chyba jeszcze nie było.  Nuda na scenie skłoniła mnie do napisania nietypowego newsa …  Zastanawialiście się kiedyś skąd dany gracz zaczerpnął pomysł na swoją ksywkę ?  Ja tak, dlatego postanowiłem zapytać kilka osób o geneze jego ksywy. Niektóre historie były ciekawe, inne trochę mniej.

Continue reading


gru 7 2010

LamaZ Studio.

D4Rus

Coroczne wielkie widowisko w plq2 AllStarGame już 12 grudnia. LamaZ Studio nie mogło sobie odpuścić aby nie zmontować z tej okazji, krótkiego filmu promującego te wydarzenie oraz naszego starego kwaka. Co mogę powiedzieć o tym filmie jako współtwórca. Na pewno z produkcji na produkcje sami podnosimy sobie poprzeczkę i nasze filmy wydają się coraz lepsze. Nowatorskim pomysłem w tej produkcji jest narrator wprowadzający nas w fabułę filmu. W role narratora wcielił się agent za co mu bardzo dziękujemy!
Zapraszam do oglądania.
http://www.own3d.tv/video/43925/AllStarGame
Najlepiej jednak nie psuć sobie efektu ściągnąć film i obejrzeć w pełnej rozdziałce.
http://www.speedyshare.com/files/25481922/allstargame.avi


gru 4 2010

O przyszłości Quake2

dem

Chciałbym wszystkich gorąco zachęcić do udziału w dyskusji na fajnymboardzie w tematach dotyczących strikte tego co powiniśmy zrobić aby nasza scena poodychała nieco dłużej niż zapowiadali scenowi fataliści.

Mam na myśli dwa tematy, które rozpocząłem, a dokładnie:

Tematy powstały z tego względu iż pomimo tego, że nie widać nowych nicków na serverach to regularnie pojawiają się pytania zadane google’owi strikte dotyczące Quake2.

Continue reading