lis 26 2010

Mała rewolucja na scenaq2.pl

newash

Witam. Na scenaq2.pl mała rewolucja. Wielu osobom zmieniłem status z Author na Editor. Zmiana ta umożliwia osobom z tym poziomem tworzenie własnych podstron (takich jak irc, serwery, wtf?, ..itd), edytowanie innych stron, postów, tagów ale też korzystanie ze skrypta ligowego, itd. Szczegółowe informacje tutaj, lub po rozwinięciu posta. Służę pomocą przy rozwiązywaniu problemów i tworzeniu nowej treści. Jak i przy zmianie innych elementów, które wymagałyby wg was poprawie, a do których dostęp mam tylko ja – jak np: pluginy. Jeśli ktoś ma ochotę zorganizować ligę (tak jak np TLTF) może to śmiało robić bez żadnego pytania. Każdorazowa akcja – czy to edycja czyjegoś postu, strony, komentarza – jest rejestrowana, więc myślę, że nie trzeba się obawiać akcji dywersyjnych.

Spośród 88ciu użytkowników poziom Editor ma teraz 37miu. Jeśli ktoś z pozostałych osób również chciałby wnieść swój wkład w scenaq2.pl proszę o zostawienie tej informacji w komentarzu lub na czacie wewnętrznym. Proszę również o dwa słowa uzasadnienia.

Wrzucam też taką jakby ankietkę na boczny panel z jednym tylko pytaniem. Nie wiem czym jest dla Was scenaq2.pl jakie wiązaliście z nią nadzieje, lecz się rozczarowaliście, co Wam się podoba, w jaką stronę powinna się rozwijać, jaka treść lub jakie funkcje są lepsze, a jakie gorsze. Jak powinna zmieniać się formuła scenaq2.pl by nie pozostawać serwisem pretensjonalnym, by wypełniać przestrzeń quake2 w Polsce materią wysokiej jakości, wspierającą inicjatywy i co najważniejsze: materią żywą. Bardzo proszę o wszelkie wskazówki i uwagi. Te najsubtelniejsze i te radykalne. Ankiety na scenaq2.pl są anonimowe. Nie mam możliwości sprawdzenia kto jest autorem komentarza, gdyż jadę na pakiecie free. Można się więc (ale nie trzeba) podpisać. Ankieta blokuje głosy z tego samego ip i przez cookie. Napiszcie szczerze, co jest nie tak, co jest ok. Wszystkie komentarze pozostawiam dla siebie i będą one podstawą przyszłych zmian. (Piszcie w polu „Other:” – minimum dwie odpowiedzi „x” są wymagane przez skrypt, aby ankieta mogła powstać, – nie zaznaczajcie ich). Jest ograniczona liczba znaków – więc jeśli ktoś byłby na tyle uprzejmy by podzielić się ze mną swoim dłuższym zdaniem – można napisać na nsh.q2box | gmail.com lub najprościej zagadnąć mnie na ircu.

Continue reading


lis 16 2010

The Edge 2 ! Otwarcie sezonu!

newash

+EDIT

Gorące info:
Drugi sezon chyba najlepszej ligi poprzedniego sezonu właśnie się rozpoczyna
Zapraszam na stronkę Edga coby poczytać tego jakże przyjemnego dla oka newsa!

newash: you really made it
Gerdt: hehe yea.. why not :p
Gerdt: but
Gerdt: 1) we need admins ;)
Gerdt: 2) you need to spread the word in poland!
newash: i will do it now!

Ok bracia – zapisywanko!

maq już zapisany ;)

EDIT:
Zaskakujący news ze strony głównej The Edge: Polska scena funduje nagrody dla trzech najlepszych graczy ligi. Sponsor chyba pozostanie anonimowy a jego znalezienie zawdzięczamy jak zawsze wujkowi Darusiowi (który notabene jest jednym z adminów ligi). The Edge League Crew z listą innych adminów dostępne na stronie głównej Ligi.


lis 16 2010

Dav1D wyrzucony z POL-Teamu

n00k1e

Nie ma co tu duzo pisac, gracze w temacie wiedza o co chodzi. :) Dav wylecial z POL-teamu i nie zagra NDML. Jako osoba ktora lubi sie posmiac stworzylem filmik na ten temat.
http://www.youtube.com/watch?v=tgmEChfFuTA


lis 14 2010

Quake 2 na bankomacie?

4wgan

+EDIT

http://www.vimeo.com/16822209

W związku z tym iż dużo osób wali na priva z pytaniem co to za muzyka w filmie stwierdziłem, że  dobrze  edytować wpis na scenie ;) . Kawałek wykorzystany w tym filmie to utwór z ostatniej płyty  Pendulum „Immersion” a kawałek to „Set me on fine”

Miłego słuchania :)

pozdro


lis 3 2010

LamaZ Studio.

D4Rus

Nie minął tydzień a już kolejna produkcja ujrzała światło dzienne. Studio tym razem wyprodukowało trailer do meczu kolejki II ligi plq2 Anathema vs Strangers.


Zapowiedz ath vs sng

Zapowiedź umieszczona jest tutaj:
www.own3d.tv/video/37361/Zapowiedz_ath_vs_sng
Możecie ją też ściągnąć i obejrzeć na pełnym ekranie w całej okazałości:
www.speedyshare.com/files/24989066/Zapowiedz_ath_vs_sng.avi
Miłego oglądania!