wrz 29 2010

Niedzielny deadline w Euro

newash

Europa w tym sezonie organizuje sie expresowo. Admini bez zwłoki i wręcz bezceremonialnie gnają ligę naprzód. Informuję więc że już do tej oto najbliższej niedzieli rozegrane zostaną pierwsze mecze w nowym sezonie.

Oto pary z udziałem polskich drużyn:

Div 1A

flag play vs rebels flag

flag skill zero vs New Divide flag

Div 1B

flag Brotherhood of Death vs Rage flag

flag Veni Vidi Vici vs Team On-line Killers flag

Div 2A

flag Play for honor vs Teioch Local Klan flag

flag fun masters vs Russian Power Team flag

flag qwned vs No Fear clan flag

Div 2B

flag Only4fun vs knights of beer flag

flag I am fucking amazing vs we Dream flag


wrz 29 2010

Mappool w EDL’u

newash

q2dm1, q2dm3, q2rdm2, q2duel5, ztn2dm2, ztn2dm3, ptrip

wypadły:
q2duel1 (aeroq2), match1, q2rdm7

Oczyszczenie mappoolu z bocznych wariantów. Powrót dm3. Brak głośno proponowanego sezon temu koldduel1. Oraz brak jakiejkolwiek dyskusji o mappoolu.

Dyskusja w poprzednim sezonie:
http://q2scene.net/edl/index.php?op=com&id=2246
http://q2scene.net/edl/index.php?op=com&id=2251

Sezon na scenie europejskiej i polskiej pod znakiem stabilizacji i braku rewolucji.


wrz 28 2010

Podział grup PLQ2 #12

newash

Oczywiście wszyscy już o tym wiecie, gdyż odpalacie stronę plq2 każdego ranka przed pracą/szkołą Wy ohydni Junkies! Ale nic to! Post o podziale grup w PLQ2 #12 musi pojawić się na sq2.. Co tam ciekawego można zobaczyć?

Zacząłem przegląd od składu 3c, gdyż jest to klan któremu dobrze życzę. Alter, feebel, loco, assasin razem z qw i Ag3′em będą cisnąć aż miło. Nie mogło po prostu ich zabraknąć w lidze. Ciekawe po przejściu Ag3′a są teraz koneksje składowe pomiędzy 3c a s0 w euro. Praktycznie trzon składu pozostaje ten sam. Będzie ciekawie śledzić ich poczynania w Euro.

Przejrzałem skład cQt i muszę powiedzieć, że uzbierali sporo playerów. Ekipa się rozbujała i pewnie w swej rastamańskiej wizji przyjemność z gry jest najważniejszym elementem. Powodzenia chłopaki i liczę na dobry meczyk z o4f!

Skład ath niestety wyszczuplał. Nie wiem, kogo w obecnej chwili można by zwerbować, ale warto by sięgnąć na arenę europejską. Anyway powodzenia ath!

Do Fragersów wskakują w ostatniej chwili krzych (Sir TLTF;) i prajd. Wzmocnienia regularnymi starymi graczami to dobre posunięcie.

No i na koniec słowo o qwesFans. Zebrali w ciągu 1 dnia dziewięć osób. To jest po prostu MEGA zastanawiające. Czy PLQ2 jest tak prestiżowa/wymagająca/miotającagromy, ża dopiero po ogłoszeniu wolnego naboru do nowego klanu ludzie decydują się w niej zagrać? Czy to kwestia zbyt dużych napięć? Zbyt daleko posuniętech w kompliakcjach relacji międzyludzkich? Czy HF<GG ? Czy może co rok należy robić klan z wolnym naborem, aby tworzyć nowe struktury w których będzie świeże miejsce dla wszystkich?

Ogólnie podział grup inny być nie mógł. Trudno o 3 ligi czy inne sytemy. Nie będzie chyba także nowych map. Lecimy ze starym koksem i przy zachowaniu szlachetnych tradycji PLQ2.

~ GL & HF ~

błogosławi newash


wrz 27 2010

Podział na grupy w Euro

newash

Admini EQ2L expresowo dokonali już podziału na grupy w kolejnym sezonie. 24 klany rozdzielono na dwie dywizje po dwie grupy. Wszystko elegancko rozłożone. Powodzenia dla [r] w pierwszej dywizji ! Także liczę na nDiv – aby dokonali przewrotu na europejskiej scenie. Trzymamy też kciuki za s0 z ciekawym mixem w squadzie.

Do fazy playoff przechodzą 4 z 6ciu zespołów. GL wszystkim!

IMPORTANT NOTE!
All the players are required to get NOFAKE ID to be able to play on polish servers. More info about it can be found in older news. NOFAKE is not forced on other european servers yet.


wrz 26 2010

Quake Fanatics!

newash

[14:39] == qwes`off changed the topic of #qF.q2 to: quake fanatics || sklad t0mmy, Bln!, bezel,sham4n,kutaho,merlin

Qwes wraz ze spiritem ogarniają nowy klan, zasilając PLQ2 #12 w świeżą krew. Wsparcie dla chłopaków! Od razu myślę o o4f który w zeszłym sezonie założył D4rus. Czekamy na logo i boże was broń od fejków!


wrz 24 2010

Ostatni dzień zapisów do EQ2L #14

newash


Dziś ostatni oficjalnie dzień zapisów do EUROQ2L. Chciałbym tym postem zachęcić wszystkich do wzięcia udziału i zapisania sie do tej szlachetnej ligi. Widać juz coraz wyraźniej, że ligi quake 2 żarzą się coraz bledszym światłem. Mi osobiście nie podoba się to jak niewiele innych rzeczy na tym świecie. Chciałbym wkleić tutaj ostatni post Purriego z euroq2l. Chciałbym, abyście odebrali go jako dotyczący każdego z Was.

„I check the PLQ2TDM from last season and there are more than 10 clans still not signed up from there. Perhaps they will, perhaps they wont, but there are some potential clans out there still.

Try to think bigger than own motivations and grudges. Without #euroq2l we would not have anything left. If it’s Wision or Thaigo himself running it, I would sign my clan to it for the sake of Q2′s survival and nothing else :)

I just wished a few more would think in those terms, or at least come with good ideas that would lead to a good change, and also provide the necessary help that would be required rather than leave negative comments and then think everything will solve by it self.”

Nieznana jest formuła ligi, aż do zakończenia zapisów. Wierzę jednak, że będzie to formuła prestiżowa dla europejskiej extraklasy z jednej strony oraz pełna emocji i walki dla pozostałej części sceny.

Zapisujcie się Państwo!


wrz 24 2010

Lekcja historii cz. 3.

rolo

Chyba każdy z nas ma tak, że kiedy wspomina dawne czasy, to wiele rzeczy idealizuje. Dawniej było lepiej, powietrze czystsze, dupy ładniejsze, krzyża każdy bronił itd.… Moja mózgownica własnie tak zapamiętała opisywany tu filmik, swojego czasu bardzo płodnego moovie makera ze ‘Szwecyji’. Filmik, o którym kiedyś, w czasach, kiedy moje quakowanie raczkowało, Goofy z klanu M-c powiedział, że to najlepsze fragi, jakie widział na oczy. Mowa oczywiście o „Highlights from Bubkez”. Tadadadam! Continue reading


wrz 21 2010

Jak się ma euro?

dra

Zapisy EQ2L potrwają do 25 września. Najprawdopodobniej ktoś lub kilku ktosiów zapisze się w ostatnich sekundach aby uczynić ich wejście dramatyczniejsze od tych batmana. Na dzień dzisiejszy zapisało się 14 klanów a więc o jeden mniej niż do tej pory w PLQ2. Jakieś ciekawostki? Continue reading


wrz 19 2010

Radio-PLQ2

D4Rus

Nowy sezon ligowy już powoli się rozkręca. Komentatorzy Radia-PLQ2 nie mogą oczywiście tego przegapić. W tym sezonie również dla Was będziemy komentować najważniejsze widowiska związane z nasza ukochaną gierką kłejkiem dwa. Skład ekipy nie zmienił się adres radia również, możecie bezpośrednio połączyć się klikając w buttona na stronie radia http://radio.planetquake.pl/. Ponad to gdy trwa audycja na stronie ligowej plq2 nad newsami również macie informacje także w tym roku niczego nie przegapicie! Jeżeli macie ochotę oraz sprawny mikrofon i chcecie komentować jakiś ważny mecz to śmiało! Wystarczy tylko mnie poinformować.
Już od tej środy na fale radia wraca co tygodniowa środowa audycja!
Newsy ze sceny, plotki, wywiady na żywo oraz dużo fajnej muzyki a na końcu koncert życzeń muzyka na życzenie. Jeśli masz pomysł na nowy program radiowy i chciałbyś go poprowadzić msg do mnie(D4Ru$). No więc życzę miłego słuchania! A ja zapraszam na środę start godzina 20:00 na godzinkę z Radiem-PLQ2 czyli kłejkowe granie!


wrz 16 2010

EDL is back!

SHEFFIK

Jakiś czas temu ruszyły zapisy do najbardziej prestiżowej ligi duelowej w europie, mianowicie EDL. Zachęcam wszystkich do zapisania się i skopania pare zagranicznych tyłków :D !
http://q2scene.net/edl/index.php?op=sign <- link do zapisów.