cze 30 2010

Sezon lig plq2 już w komplecie.

D4Rus

Liga plq2 2×2 to ostatnia liga z serii plq2 która właśnie się zakończyła. W niedziele finaliści podeszli do drugiego bo5. Obrońcy tytułu nie zdołali zatrzymać młodej krwi! tOk przegrało z sF 2:6. Należy wspomnieć ,że liga była sponsorowana! A jakie nagrody były więcej dowiecie się na stronie ligi.
http://cup.planetquake.pl/quake2/2vs2


cze 28 2010

CZEGO BOI SIE KOLT?

JOKER

Czy ciągłe ataki kolta na dema, to tylko odwracanie kota ogonem?
Czy kolt chce odwrócić uwagę od siebie?

Wszystko zaczęło się dużo wcześniej niż – http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?f=58&t=3249
Ale w poście powyżej dyskusja [moim zdaniem żałosna] dała, dla wielu osób, dość ciekawe fakty, dokładniejszy fragment, tu -

http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?f=58&t=3252

Jeśli okaże się to prawdą, to ciągłe naskakiwanie kolta na dema stanie się zrozumiałe.
Nasunie się również pytanie czy taka osoba powinna „bawić się” europejskim serwisem q2.

Jak dużo tajemnic skrywa jeszcze przed nami gra, która kiedyś przynosiła nam tyle zabawy.


cze 28 2010

Podział praw i obowiązków adminów NF oraz adminów serwerów.

D4Rus

Admini NF zajmują się zakładaniem kont w systemie NF oraz współpracują z adminami serwerów.
Czyli na ich prośbę zakładają bany i kary ale nie podejmują sami decyzji. Admini NF mogą uczestniczyć jak zostaną poproszeni w zebraniach adminów przy podejmowaniu decyzji w sprawie banów. Admini NF mogą służyć im wiedzą i pomocą przy analizowaniu demek itp. Admini NF skupiają się na promowaniu Nofake wsród nowych graczy pomagając im zakładać konta. NoFake traktujemy jako narzędzie do zwalczania fejków oraz jako narzędzie dla adminów serwerów do banowania i karania graczy. Admini NF i admini serwerów to dwie odrębne instytucje które współpracują ze sobą w celu wyczyszczenia serwerów z oszustów.
Admini serwerów czyli Danka i Venon jako opiekunowie serwerów oraz admini główni Pio i Daruś (przy czym tych dwoje pierwszych nie muszą być obecni ze względu na ich częstą nie obecność) jako jedyni mogą decydować o banie globalnym na serwery NF oraz na serwery bez NF. Oczywiście taką decyzje podejmują razem po wcześniejszej analizie dowodów oraz jak trzeba w niepewnych sytuacjach po konsultacji z pozostałymi adminami.
Pozostali admini serwerów czyli fasadin, neon, rul pilnują porządków na serwerach maja jedynie prawo do założenia bana tymczasowego np. za złe zachowanie na serwerze. Zaden admin główny serwera nie może podejmować sam decyzji w sprawach karania graczy jeśli chodzi o bany globalne.

Continue reading


cze 27 2010

Dzis o 20:00 finał 2.2

newash

News wprost z serwera na ktorym Dav z Fasadinem ciosają skila przed finalem 2vs2. Goat na serwie też przyuważono. GL obu teamom. Niech wygra lepszy.

EDIT:
W drugim BO5 [sF] wygrało z tOkami 3:0 i wynikiem 6:2 kończy się ostatnia w tym sezonie liga PLQ2. Gratulacje dla chlopaków! Link do meczu. Można komentować:}

Czekamy na oficjalne zaknięcie turnieju przez Darka i możemy już na spokojnie olać wszystko i trzaskać bez spiny pikapowe meczyki czekając spokojnie na najbliższy, niezwykle intrugująco zapowiadający się sezon PLQ2.


cze 24 2010

neveride vs real

neverideDemo


cze 22 2010

Radio-PLQ2.

D4Rus

Już jutro, jak co środę, od 20tej Radio-PLQ2 znowu nadaje! Będzie to 12 audycja z serii „Godzinka z Radiem-PLQ2″. Będziemy rozmawiać o wszystkim co jest związane z naszą ukochaną gierką kłejk dwa! Na pewno będzie relacja ze zlotu w Rzeszowie gdzie miałem okazje być i się dobrze bawić:> To ostatnia audycja w tym sezonie więc musicie być! Audycja wróci na fale radia we wrześniu wraz ze startem ligi plq2 4×4.
A to link z 11 audycji „Godzinka z Radiem-PLQ2″
http://www.speedyshare.com/files/23086410/11_godzinka_z_radiem.mp3


cze 21 2010

Zlot, Zlot i po Zlocie.

newash

Na Fajnym Boardzie dużo postów, zdjęcia, filmy, relacje. Zapraszam!
Na scenaq2.pl:
Embedowany Doddy.
Kilka fot od razu do podglądu.
Demko sila z dm3 ;)
Continue reading


cze 20 2010

krzych vs Real

krzych

Mecz z Realem rozegrałem lecz niestety tyko na jednej mapce..

Druga mieliśmy rozegrać w innym terminie lecz nie udało się Real nie wyrażał chęci i powiedział żebym na drugą mapkę wpisał w/o

Continue reading


cze 18 2010

neveride vs Simson

neveride

Dwa meczyki z Simsonem bez zbednej uwagi na taktyke. Simson jak zwykle bez rg. GG

Druga mapa z Simsonem


cze 18 2010

krzych vs Simson

krzych

Simson fajny gośc lubie z nim grac tą zakręconą mapkę.. nie marudzi, nie płacze luźny koleżka:D

Ma tu swój styl i gra właściwie bez rg :) tym razem gra potoczyła się … Continue reading