kwi 30 2010

Ćwierćfinały drugiej ligi EQ2L

dra

W olbrzymich bólach rozegrane zostały wszystkie mecze ćwierćfinałowe drugiej ligii EuroQ2L. Cała operacja zajęła ponad trzy tygodnie, godziny czasu adminów (głównie biaha) oraz wydatnie uszczupliła przyszłe edycje ligii. Ale do rzeczy:

Continue reading


kwi 29 2010

Skrót wczorajszego radia.

newash

Siema, kilka słów o wczorajszym radio.

Continue reading


kwi 28 2010

Radio PLQ2 już za parę godzin.

newash

Darus nie odpuszcza! Dziś o 20:00 kolejna audycja, na którą czekam niecierpliwie. Jesli pogubiłeś się we wszystkich ligach i aż dygoczesz z myślą o tysiącu nieprzeczytanych postów na Fajnym Boardzie – MOŻESZ ODETCHNĄĆ. Dj Darus zaserwuje Ci lekkostrawną potrawkę z wszystkich news’ów z zeszłego tygodnia i wzmocni starym dobrym hitem. Zdejmuję też ankiete wiszacą prawie 2 tygodnie z pytaniem kogo chciałbyś posłuchać w Radio? Oto odpowiedzi w niezmienionym kształcie:

Continue reading


kwi 27 2010

Finał PLQ2 Insta.

Pio

Już za kilka dni sezon PLQ2 w rozgrywkach 4v4 dobiegnie końca.
Znamy już najlepsze klany w PLQ2, najlepsze miasta w Turnieju Miast, a prawdopodobnie w czwartek poznamy zwycięzce rozgrywek PLQ2i.

W finale spotkają sie klany tOk i cQt.
O ile dojście do finału tego pierwszego klanu nie jest raczej niespodzianką, o tyle dojście cQt aż do finału trzeba nazwać niespodzianką, albo nawet sensacją.
Klany spotkały się już w półfinale drabinki wygranych, wówczas górą było tOk wygrywając 2:0.
Czy ekipa cQt zdoła zrewanżować się za pierwszą porażkę dowiemy się w najbliższy czwartek ok. godziny 22.


kwi 21 2010

Rating postów – zamknięcie ankietki.

newash

Głosy bardzo rozłożone i mała frekfencja więc rozumiem, że nie ma parcia. Gdy znajde jakieś miłe dla oka głosowanie kciukiem w góre – wstawie dla testów, ale nie w najbliższej przyszłości.

Btw dziś o 20:00 jak co środę zapraszam na q2shoutcast. Wystarczy klik z bocznego panelu. Miłego wieczoru.


kwi 20 2010

Podsumowanie 11 edycji PLQ2 II Liga

newash

Tak, tak! Oczy Was nie mylą. Historyczne wydarzenie, na które wszyscy czekali i niepodrabialny styl Roodiego (ktoś ma wolny wakat copywritera?).

Podsumowanie dla lesserów : Było w pydę.
>Wyczerpujące podsumowanie…


kwi 17 2010

Slav BestOf

newash

Slav BestOf to starcie pomiędzy polską i rosyjską ligą duelową. Dwa teamy złożone z siedmiu czołowych duelowców stanie na przeciw siebie w bratobójczym słowiańskim pojedynku w którym dowodzić będą supremacji swojej sceny. Stawką jest tytuł Slav BestOf, który przez cały następny sezon będzie źródłem dumy i splendoru lub gorzkich wspomnień i palącej żądzy rewanżu.

Continue reading


kwi 14 2010

Slav BestOf – intro

newash

Emocjonujące widowisko, unikatowa formuła i prestiżowy tytuł. Projekt jest w fazie pomysłu, rozmów kuluarowych i ustalania szczegółowych reguł. Oto kilka komentarzy osób bezpośrednio związanych ze Slav BestOf:

Continue reading


kwi 14 2010

Ćwierćfinały 1 ligi Euroq2l

goat

Co tam, panie, w eurolidze? Continue reading


kwi 12 2010

Godzinka z Radiem-PLQ2!

D4Rus

Już w środę kolejna audycja na Radiu-PLQ2 z serii „Godzinka z Radiem-PLQ2″. Jak co tydzień możemy posłuchać muzyki oraz ciekawostek z naszej ukochanej sceny Q2. Zapraszam wszystkich w środę na 20:00!