mar 31 2010

Kłejkowa środa na Darkowym Shoutcascie.

newash

Właśnie trwa pierwsza odsłona co środowego, relaksującego umęczone kłejkowe dusze STREM’u (dostęp do audycji – button po prawej). Muza dla każdego. Klasyczne i już prawie klasyczne dobry hity, newsy ze sceny q2 w Polsce i Europie, spoty na Fajnego, na sq2(!), ale również spoza tego hermetycznego bądź co bądź światka – wasze okno na real life ;) . Wszystko z audycji na audycję na coraz lepszym  poziomie obsługi i stylu prowadzącego. Do następnej środy.


mar 31 2010

Rating postów?

newash

Mała;] ankieta z pytaniem, czy wprowadzić rating postów. Jestem ciekaw waszej opinii -> sidebar z prawej. Można zaznaczyć wiele odpowiedzi, nawet sprzecznych ;)


mar 31 2010

Demosquad. Hot Stuff.

newash

Przegląd europejskiego demosquadu.

Continue reading


mar 30 2010

Great preview of Div II playoffs by biah^

newash

English basis is only condition to get into this nice „inside”. GJ biah !!

Link


mar 29 2010

PLAYOFFY w EURO.

newash

Zestawienie już gotowe. Continue reading


mar 29 2010

tOk vs HBQ

newash

Piękny akcent na scenie europejskiej. TOk ściera się z HBQ w wyrównanym pojedynku.

Continue reading


mar 29 2010

Podsumowanko niedzieli ;<

newash

Szału nie ma.

Continue reading


mar 27 2010

Już jutro!

newash

Schłodzone browarki, coś na ząb i odrobina suszu – to wszystko czego potrzebujecie na jutrzejszy wieczór. Oto szybki skrót tego co nas czeka.

Continue reading


mar 26 2010

Druga liga EQ2L – analiza vol. 2

dra

Ponoć nie jest sztuką przewidywać przyszłość. Sztuką jest przewidywać przyszłość trafnie. W poprzedniej analizie drugiej ligi EQ2L policzyłem pewne punkty SnG, których nie zdobyli oddając walkowera. Podobnie niedoszacowałem sił klanu GsG9, który wygrał z FF. Tym samym pierwsze pary playoff, które miałem w głowie zupełnie się pomieszały. Niemniej spróbuję ponownie wleźć do tej samej rzeki i przewidzieć układ grupy B drugiej ligii EQ2L.

Continue reading


mar 26 2010

SunFlowers lepsze od tOk!

newash

Scenaq2.pl patronuje samozwańczo lidze 2vs2 i z wypiekami na twarzy przygląda się kolejnym screenom pojawiającym się na Darkowej korkowej tablicy. Ty razem zawisły ciasno 3 screeny co oznacza zacięty pojedynek! Absolutny first class polskiego tp – Goat & Jol vs najsilniejsze marki młodego pokolenia – David i Fasadin. tOk ulega Sf na match1 i dm1, zabierając punkt tylko na dm3. Ponoć match1 w wykonaniu Davida to must-see demo z graniczącymi z absolutem rakietami…

Continue reading